2 pokoje na II piętrze w dobrej lokalizacji

245.000 zł

DANE PODSTAWOWE

DANE PODSTAWOWE

48.60 m²

Powierzchnia

5.041 zł

Cena za m²

2

Liczba pokoi

2

Piętro

DANE SZCZEGÓŁOWE

Polecamy 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze o powierzchni 48,60 m2. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wyspiańskiego w pobliżu słynnej szkoły II LO im. Wł. Broniewskiego w Koszalinie tzw. BRONKA.

W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon, sypialnia z bakonem typu rzymskiego, oddzielna i widna kuchnia, łazienka z wc. Do mieszkania przynależy piwnica.

W roku 2016 w mieszkaniu wykonano gruntowny remont, podczas którego została wymieniona stolarka okienna, instalacja elektryczna, hydrauliczna.

W cenie mieszkania pełne wyposażenie meble kuchenne wraz ze sprzętem AGD oraz meble w sypialni i salonie zgodnie z dokumentacją fotograficzną.

OPŁATY
Czynsz do spółdzielni mieszkaniowej Nasz Dom wynosi 475 zł, w tym: – zaliczka na ogrzewanie, śmieci i wodę. Dodatkowe opłaty to prąd i gaz według zużycia.

Nieruchomość ze względu na doskonałą lokalizację oraz bliskość wszelkich udogodnień jest idealnym miejscem do zamieszkania dla rodziny jak również świetnym rozwiązaniem inwestycyjnym.

Polecamy i zapraszamy na prezentację.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 

Lokalizacja:

Wyspiańskiego, 75-029 Koszalin, Polska

Dostępność:

Lokalizacja:

Wyspiańskiego, 75-029 Koszalin, Polska

Dostępność:

Nie czekaj umów się już dziś!

Nie czekaj umów się już dziś!