3 pokoje w dobrym standardzie – gotowe do zamieszkania

269.000 zł

DANE PODSTAWOWE

DANE PODSTAWOWE

61.23 m²

Powierzchnia

4.393 zł

Cena za m²

3

Liczba pokoi

3

Piętro

DANE SZCZEGÓŁOWE

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania dla swojej rodziny, sprawdź tą ofertę!
Komfortowe, przestronne i słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia idealne dla rodziny z dziećmi – o powierzchni całkowitej 61,23 m2 usytuowane na czwartm piętrze niskiego bloku przy ul. Projektantów.
Mieszkanie składa się z salonu, z którego można wyjść na przytulny balkon, sypialni z wygodną szafą w zabudowie, pokoju dla dziecka, kuchni i przedpokoju z szafą, łazienki i toalety.
W cenie mieszkania pozostaje wyposażenie kuchni łącznie ze sprzętem AGD, szafy na wymiar pod zabudowę w przedpokoju i sypialni – tak jak na zdjęciach. Pozostałe wyposażenie do uzgodnienia.
Lokal w dobrym stanie technicznym, okna PCV, na podłodze w mieszkaniu parkiet i terakota w kuchni, przedpokoju i łazience.

LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się blisko centrum, a jednocześnie zlokalizowane jest w tej części miasta, gdzie zabudowa jest niska, a ulice spokojne z minimalnym ruchem. Bliskość bogatej infrastruktury. W pobliżu żłobek, przedszkole, szkoła.

OPŁATY
Czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowej wynosi 560zł w tym opłata eksploatacyjna, ogrzewanie, fundusz remontowy, wywóz śmieci. Dodatkowe opłaty to woda, prąd i gaz według zużycia.

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta, zadzwoń!
Zapraszamy na prezentację nieruchomości!

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 

Lokalizacja:

Dostępność:

01/10/2019

Lokalizacja:

Dostępność:

01/10/2019

Nie czekaj umów się już dziś!

Nie czekaj umów się już dziś!