Apartament Sarbinowo 250M od morza

399.000 zł

DANE PODSTAWOWE

DANE PODSTAWOWE

66.60 m²

Powierzchnia

5.991 zł

Cena za m²

4

Liczba pokoi

3

Piętro

DANE SZCZEGÓŁOWE

Jeśli marzysz o apartamencie nad morzem na własność lub zastanawiasz się gdzie skutecznie ulokować swoje oszczędności, to nasza oferta jest dla Ciebie.

Dwupoziomowy apartament mieści się na 3 piętrze luksusowego kompleksu wypoczynkowego Dobry Apartament.

Składa się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na 10 m2 balkon, z 2 łazienek, przedpokoju oraz 3 sypialni, co zapewni komfort wypoczynku nawet dla 10 osób. Do mieszkania przynależy miejsce parnikowe na terenie zamkniętym osiedla.

Sarbinowo jest kameralną miejscowością, należącą do najpiękniejszych w pasie wybrzeża środkowego. Jest ulubionym miejscem wypoczynku dla rodzin z dziećmi, w której unikniemy przepełnionych plaż oraz miejskiego gwaru i tłoku.
Oczywiście najważniejszą atrakcją okolicy dla każdego turysty jest Morze Bałtyckie, a kompleks wypoczynkowy Dobry Apartament znajduje się w odległości ok. 250 metrów od morza.

Apartament na sprzedaż jest z opcją zarządzania najmem przez operatora. Atutem inwestycji jest pełna infrastruktura doskonale zaprojektowanego terenu kompleksu.
Decydując się na zakup apartamentu właściciel ma pełną własność zakupionego lokalu – umowę w formie aktu notarialnego z odrębną księgą wieczystą z udziałem w gruncie.

Apartament jako lokale mieszkalne, więc właściciel sam wybiera, czy zamieszka nad morzem, będzie samodzielnie zarządzał najmem, czy powierzy apartament w zarządzanie dla profesjonalnego operatora gwarantującego wysokiej klasy, kompletne wyposażenie apartamentu oraz wysokie zwroty z inwestycji.

Wysokie notowania na portalu booking:
https://www.booking.com/hotel/pl/dobryapartament-pl-apartamenty-sarbinowo.pl.html

Stań się właścicielem apartamentu nad morzem i uzyskuj wysokie zwroty z inwestycji już od pierwszego roku!

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 

Lokalizacja:

Sarbinowo, Polska

Dostępność:

Lokalizacja:

Sarbinowo, Polska

Dostępność:

Nie czekaj umów się już dziś!

Nie czekaj umów się już dziś!