Dom w Borucinie k/Okonka woj.wielkopolskie

299.000 zł

DANE PODSTAWOWE

DANE PODSTAWOWE

104 m²

Powierzchnia

2.875 zł

Cena za m²

4

Liczba pokoi

-

Piętro

DANE SZCZEGÓŁOWE

DOM WOLNOSTOJĄCY PO GENERALNYM REMONCIE W miejscowości BORUCINO, GM. OKONEK

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną domem mieszkalnym oraz dwoma budynkami gospodarczymi znajdującymi się na działce o powierzchni 4270m2.

Z działką nr 1/3 sąsiadują działki geodezyjne nr 1/4 i 1/5 łączna powierzchnia 5000 m2, obsiana trawą, z nasadzeniem drzew i krzewów owocowych i ozdobnych. Opcjonalny zakup działek – dodatkowo płatny.

Dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 104 m2, po generalnym remoncie, składa się z następujących pomieszczeń: 4 pokoi, kuchni połączonej z jadalnią, łazienki z wc i przedpokoju. Fundamenty budynku zostały okopane i ofoliowane, wykonano termoizolację budynku łącznie z wymianą dachu będącego jeszcze na gwarancji. Wewnątrz budynku przeprowadzono generalny remont na podstawie projektu architektonicznego łącznie z wymianą stolarki okiennej, drzwiowej, instalacji grzewczej, elektrycznej, hydraulicznej. Media: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja we własnym zakresie. Ogrzewanie własne etażowe. Ciepła woda podgrzewana za pomocą bojlera zasilanego z pieca c.o.

W cenie sprzedaży pozostaje wyposażenie i umeblowanie. Możliwość natychmiastowego zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych nakładów.

Informacje dodatkowe: klasy gruntów:

– działka nr 1/3 – B-RIVa, N – 0,427ha;

– działka nr 1/4 – PsIV- 0,14ha;

– działka nr 1/5 – RIVa- 0,36ha.

Lokalizacja: Borucino to miejscowość oddalona od Okonka tylko 5 km, od Złotowa 30 km, znana z produkcji pieczarek.

Zapraszamy na prezentację.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 

Lokalizacja:

83-323 Borucino, Polska

Dostępność:

Lokalizacja:

83-323 Borucino, Polska

Dostępność:

Nie czekaj umów się już dziś!

Nie czekaj umów się już dziś!