Komfortowe i eleganckie mieszkanie 3-pokojowe

295.000 zł

DANE PODSTAWOWE

DANE PODSTAWOWE

53.6 m²

Powierzchnia

5.503 zł

Cena za m²

3

Liczba pokoi

3

Piętro

DANE SZCZEGÓŁOWE

Każdy z nas chce mieszkać przytulnie, wygodnie i komfortowo. Mieszkanie, które Państwu prezentujemy zdecydowanie i bez kompromisów spełnia te wymogi. Słoneczne, bardzo ciepłe mieszkanie o powierzchni 57,5 m2 usytuowane na III piętrze w budynku czteropiętrowym.

Mieszkanie składa się z salonu, jadalni, sypialni z przestronną garderobą, umeblowanej kuchni, łazienki z prysznicem i z WC, przedpokoju oraz balkonu. Do mieszkania przynależy piwnica. W cenie mieszkania zostaje zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem (płyta gazowa, pochłaniacz, lodówka), pełna zabudowa łazienki, przedpokoju.

Budynek po przeprowadzonej termoizolacji w 2018 roku. Dla zapewnienia większego bezpieczeństwa w bieżącym roku zostanie przeprowadzona likwidacja piecyków gazowych.

LOKALIZACJA
Bardzo dobra komunikacja z każdą częścią miasta. W pobliżu szkoła podstawowa, przedszkola, sklepy. Teren wokół budynku zagospodarowany i zadbany. Bezpośrednio przy budynku znajduje się nowoczesny plac zabaw dla dzieci otoczony zielenią.

OPŁATY
Mieszkanie bardzo tanie w utrzymaniu, czynsz do Spółdzielni Mieszkaniowej wynosi ok.490 zł, w tym:
-zaliczka na ogrzewanie,
-fundusz remontowy,
-wywóz nieczystości.
Dodatkowe opłaty to woda, prąd, gaz według zużycia.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, zadzwoń!
Zapraszamy na prezentację nieruchomości!

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 

Lokalizacja:

46-020 Opole, Polska

Dostępność:

01/05/2020

Lokalizacja:

46-020 Opole, Polska

Dostępność:

01/05/2020

Nie czekaj umów się już dziś!

Nie czekaj umów się już dziś!