Dom wolnostojący z budynkiem usługowym

569.900 zł

DANE PODSTAWOWE

DANE PODSTAWOWE

200.4 m²

Powierzchnia

2.844 zł

Cena za m²

5

Liczba pokoi

-

Piętro

DANE SZCZEGÓŁOWE

Przestronny dom wolnostojący wraz z garażem o powierzchni użytkowej 200,4 m2 za cenę 569.900 zł dedykowany jest dla tych, którzy pragną mieszkać w przyjaznym otoczeniu przyrody, z dala od zgiełku miasta, jednocześnie w miejscu dobrze z nim skomunikowanym.
Działka 2050 m2

Parter domu to przestrzeń wypoczynkowa. Przestronny salon z kominkiem tworzy otwartą przestrzeń z wyjściem na taras, połączony jest ze słoneczną jadalnią oraz kuchnią. Na parterze znajdują się również pokój z przejściem do garderoby i dużą łazienką z WC. Ponadto na parterze usytuowana jest pralnia, toaleta dla gości oraz przejście do garażu.

Piętro domu trzy duże sypialnie w tym jedna z garderobą oraz osobna łazienka. Garaż dwustanowiskowy z nowoczesną bramą otwieraną na pilota do góry.

Integralną częścią nieruchomości jest budynek usługowy, parterowy, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 154,27 m2 za cenę 160.000 z pomysłem na własny biznes z przygotowanym projektem architektonicznym.
Znajduje się w nim przestrzeń do adaptacji na pokoje mieszkalno-pensjonatowe wraz z urządzonym już biurem i wykończonymi pomieszczeniami socjalnymi – kuchnią i łazienką.

Dom i budynek usługowy wybudowany i wykończony przy użyciu wysokiej klasy materiałów znanych polskich i zagranicznych firm.
Niskim kosztom utrzymania domu i budynku usługowego na pewno sprzyja solidna izolacja termiczna budynków ocieplonych 15cm styropianem. Zastosowane ogrzewanie podłogowe w obydwóch budynkach, ogrzewane NOWOCZESNĄ POMPĄ DIMPLEX TYP LA28TBS. Dodatkowym atutem nieruchomości jest własne szambo oraz studnia, z której można korzystać bez ograniczeń przykładowo w okresach letnich napełniając zewnętrzny basen (składany) oraz podlewając trawę.
Dodatkowe instalacje to alarm, oraz odkurzacz centralny.

Dojazd do posesji drogą krajową nr 172 – obwodnicą Szczecinka lub nowo wyremontowaną drogą miejską kierunek (Połczyn-Kołobrzeg), bezpośredni dojazd drogą miejską utwardzoną.

Istotne – bardzo dobra komunikacja
W planach połączenie obwodnicy Trzesieki z budowaną trasą szybkiego ruchu S11 (Koszalin-Poznań) oraz budowa asfaltowej drogi rowerowej łączącej Szczecinek z miejscowością Parsęcko.

Jeśli szukasz domu w atrakcyjnej dzielnicy miasta wraz z pomysłem na własny biznes – zapraszamy na prezentację !

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. 

Lokalizacja:

Trzesieka, Szczecinek, Polska

Dostępność:

01/01/2020

Lokalizacja:

Trzesieka, Szczecinek, Polska

Dostępność:

01/01/2020

Nie czekaj umów się już dziś!

Nie czekaj umów się już dziś!